גיליון 5626 עמוד 2 מתאריך 06/02/2007



הודעה

לפי כללי השפיטה(סדרי העבודה של הוועדה לבחירת שופטים), התשמ״ד-1984

לפי סעיף 11ב לכללי השפיטה(סדרי העבודה של הוועדה לבחירת שופטים), התשמ׳׳ד-1984י, מתפרסמים בזה שמות המועמדים שענינם יידון לפני הוועדה לבחירת שופטים:

סגן נשיא בית הדין הארצי לעבודה:

השופט יגאל פליטמן השופטת נילי ארד

לבית הדין האזורי לעבודה נצרת(1): הרשם מירון שורץ הרשם נוהאד חסן עו׳׳ד ורד ויץ

לבית הדין האזורי לעבודה חיפה(1): הרשם מירון שורץ    עו׳׳ד אורן שגב

הרשם נוהאד חסן    עו׳׳ד לינדה שפיר

לבית המשפט המחוזי נצרת(1): השופט אטרש שאהר השופט יוסף בן-חמו השופטת דיאנה סלע

לבית המשפט המחוזי חיפה(4■

השופטת דיאנה סלע השופטת חני הורוביץ השופט יעקב וגנר השופט כמאל סעב השופטת רבקה למלשטרייך-לטר השופט רחמים צמח

לבית המשפט המחוזי תל אביב(4):

השופטת דפנה אבניאלי השופטת דליה גנות השופט יהושע גייפמן השופט מאיר יפרח השופט גלעד נויטל השופטת שושנה אלמגור השופטת חיותה כוחן השופט אילן שילה השופט שאול שוחט

לבית המשפט המחוזי ירושלים(2):

השופטת גילה שטייניץ כנפי השופטת מיכל אגמון-גונן השופט רפאל כרמל    השופט אריה רומנוב

השופט משה סובל    עו׳׳ד נאוה בן-אור

י ק׳׳ת התשמ׳׳ד, עמ' 2870; התשנ׳׳ז, עמ' 342.

לבית המשפט המחוזי באר שבע(1):

השופטת מיכל ברנט

השופט רמי אמיר

השופטת דפנה אביניאלי

השופט דב מגד

השופט אחיקם סטולר

השופטת דרורה בית-אור

הצפון(3-2):

לבתי משפט השלום במחוז

עו׳׳ד אמאל חמיס

הרשמת תמר נסים-שי

עו׳׳ד ערפאת טאהא

הרשם ריאד קודסי

הרשמת בשארה-כריני נסרין

עו״ד נעמן אדריס

הרשמת אילונה לינדנשטראוס אריאלי

עו״ד שלמה בנג׳ו

לבתי משפט לתעבורה מחוז הצפון(1): הרשמת בשארה-כריני נסרין הרשמת אילונה לינדנשטראוס-אריאלי שופטי תעבורה לבתי משפט השלום מחוז חיפה(3):

השופט אינאס סלאמה

השופטת ורדה טויסטר

השופט שמואל יציב

לבתי משפט השלום מחוז חיפה(6-3):

עו״ד יואל עדן

עו״ד עמי שוחט

עו״ד ואיל ראבי

עו״ד שלמה בנג׳ו

עו״ד בני שגיא

עו״ד שולמית ברסלב

עו״ד אילן בן-דור

עו״ד ערפאת טאהא

עו״ד נסרין עדוי

הרשם דאוד מאזן

הרשמת שולמית פומרנץ

עו״ד פנינה לוקיץ'

הרשם אהרון שדה

עו״ד רות מזרחי

הרשם אבישי קאופמן

עו״ד יאיר מלצר

לבתי משפט לתעבורה מחוז חיפה (2):

עו״ד עפר נהרי הרשם שמעון רומי הרשם אבישי קאופמן

לבתי משפט השלום מחוז תל אביב (8-4):

עו׳׳ד רות מזרחי

הרשמת דלית ורד

עו׳׳ד עדנה נוימן

הרשמת כוכבה לוי

עו׳׳ד יואל עדן

עו׳׳ד יסכה רוטנברג

עו׳׳ד טובה פרי

עו״ד אילן בן-דור

עו׳׳ד חנה קלוגמן

עו״ד שלמה בנג׳ו

עו׳׳ד ואיל ראבי

עו״ד מיכל בן-ארי

עו׳׳ד עינת רון

עו״ד מיכל גל

עו׳׳ד רפעאת עזאם

עו״ד חדווה דמסט היגר

הרשמת שרון גלר אהרוני

עו״ד עדו דרויאן

הרשמת לימור רייך

עו״ד אסתר וינדר

עו׳׳ד ליאור ברינגר

עו״ד ליאור חורב

עו׳׳ד אבישי זבולון

עו״ד חגי טרסי

עו׳׳ד דן אלדד

עו״ד אריה מוסקונה


השופט מנחם רניאל השופטת צילה קינן השופט אמיר טובי עו׳׳ד אלכסנדר קיסרי השופטת תמר שרון-נתנאל השופט רמי אמיר


השופט רמי אמיר השופטת מיכל נד׳׳ב השופטת זיוה הרמן הדסי השופטת אסתר שטמר השופטת מיכל אגמון גונן השופטת אסתר דודקביץ השופט חנוך פדר השופט אחיקם סטולר



ילקוט הפרסומים 5626, י״ח בשבט התשס״ז, 6.2.2007 1526