גיליון 6142 עמוד 2 מתאריך 10/10/2010



(3) המרכז (1)

השופטת שושנה אלמגור השופט חנן אפרתי, השופטת נאוה בכור, עו׳׳ד שלומית ברנע-פרגו, השופט יחזקאל הראל, השופטת שלומית יעקובוביץ, השופט יצחק יצחק, השופט ירון לוי, השופטת דנה מרשק-מרום, השופטת הדס עובדיה, השופטת ורדה פלאוט, השופטת אושרי פרוסט-פרנקל, השופטת דורית קוברסקי, השופט מנחם קליין, השופטת דניאלה שריזלי, השופטת חנה שניצר-זאגא.


אביב (4-0) מחוז המרכז (4-0) עו״ד עזריה אלקלעי,

עו״ד ליאור ברינגר ,

עו״ד גיא הימן,

עו״ד ליאורה וינשטיין, הרשם בנימין יזרעאלי,

עו״ד חגי לרון, הרשמת אליה נוס,


הודעה

לפי כללי השפיטה (סדרי העבודה של הוועדה לבחירת שופטים), התשמ״ד-1984

לפי סעיף 11ב לכללי השפיטה (סדרי העבודה של הוועדה לבחירת שופטים), התשמ׳׳ד-1984י, מתפרסמים בזה שמות המועמדים שעניינם יידון לפני הוועדה לבחירת שופטים:

לבית הדין האזורי לעבודה תל אביב (1)

הרשם יגאל גלם,    עו׳׳ד רנה הירש (בסקר),

הרשמת שלי ולך,    הרשמת מוניקה מרגלית,

עו׳׳ד דוד משען,    עו׳׳ד דורי ספיבק,

עו׳׳ד ח׳אולה עאסי .

לבתי המשפט המחוזיים תל אביב

השופט יונה אטדגי, השופטת ה דסה אסיף, השופט דניאל בארי, השופט מרדכי בן-חיים, השופטת נעה גרוסמן, השופטת עירית וינברג-נוטוביץ. השופטת בלהה טולקובסקי, השופטת אביגיל כהן, השופטת ניצה מימון שעשוע, השופטת ריבה ניב, השופטת רונית פינצ׳וק אלט, השופט מרדכי פלד, השופטת גלית ציגלר, השופט יחזקאל קינר, השופטת גיליה רביד, השופטת ריקי שמולביץ,

לבית המשפט המחוזי ירושלים (1)

השופט משה בר-עם,    השופט בךציון גרינברגר,

השופט רם וינוגרד,    השופט אברהם טננבוים,

השופט כרמי מוסק,    השופט דוד מינץ,

השופטת רבקה פרידמן-פלדמן, השופט ראובן שמיע.

לבתי משפט השלום מחוז תל

הרשמת גלית אוסי-שרעבי, עו׳׳ד פנינה בן-יוסף, עו׳׳ד סיגל דומיניץ-סומך, עו״ד רנה הירש (בסקר), עו״ד יעל טויסטר ישראלי הרשם משה כהן, עו״ד מנחם מזרחי,

1 ק״ת התשמ״ד, עמ' 2370; התשנ״ז, עמ' 342; התשס״ז, עמ' 882.

הרשם דן ס עדון,    עו״ד איתן קורנהאוזר,

עו״ד דוד קרטיס,    עו״ד איתי רגב,

הרשמת לימור רייך.

לבתי משפט לענייני משפחה מחוזות תל אביב (1) המרכז (2)

עו״ד אילת גולן-תבורי,    הרשם בנימין יזרעאלי,

הרשמת אליה נוס,    עו״ד נצר סמארה,

הרשמת לימור רייך,    עו״ד יהורם שקד.

לבתי משפט לתעבורה מחוז תל אביב (3) מרכז (1)

עו״ד אורית אלסטר,    עו״ד בועז אורן,

עו״ד אלי אנושי ,    עו״ד אהרן האוזרמן,

הרשמת רות וקסמן,    עו״ד אריה זרזבסקי,

עו״ד שמעו ן לייבו,    עו״ד אבשלום מאושר,

עו״ד שמוא ל מלמד,    עו״ד שרית קריספין-אברהם,

עו״ד יאיר רבינוביץ,    עו״ד מירי קסלסי.

לבתי משפט השלום מחוז הצפון (1)

הרשם נעמן אדריס,    הרשמת ג'מילה ג'בארין,

עו״ד אמאל חמיס,    עו״ד מרואן טאהא,

הרשמת אינעאם שרקאוי.

לבתי משפט השלום מחוז הצפון (1)

השופטת אילונה לינדנשטראוס-אריאלי.

לבתי משפט לתעבורה מחוז הצפון (1)

עו״ד מאיר אורניק,    עו״ד ג'מאל דהאמשה,

עו״ד בוריס קוסנוביץ,    עו״ד עמי שוחט,

הרשמת אינעאם שרקאוי.

לבתי משפט לענייני משפחה מחוז הצפון (1)

הרשמת ג'מילה ג'בארין,    הרשמת אינעאם שרקאוי.

לבתי המשפט לענייני משפחה מחוז הדרום (1)

עו״ד רותם עיאש.

רשימה זו באה להוסיף על פרסומים קודמים1 2.

כ״ט בתשרי התשע״א (7 באוקטובר 2010) (חמ 3-1803)

יעקב נאמן

שר המשפטים

י י״פ התש״ע, עמ' 858, עמ' 1130, עמ' 1570 ועמ' 2936.

מינוי מפקחי עבודה

לפי חוק ארגון הפיקוח על העבודה, התשי״ד-1954

בתוקף סמכותי לפי סעיף 2(א) לחוק ארגון הפיקוח על העבודה, התשי״ד-1954 י, לפי סעיף 1 לחוק שעות עבודה ומנוחה, התשי״א-21951, לפי סעיף 1 לחוק עבודת הנוער, התשי״ג-31953,



ילקוט הפרסומים 6142, ב' בחשוון התשע״א, 10.10.2010 302

1

   ס״ח התשי״ד, עמ' 202.

2

   ס״ח התשי״א, עמ' 204; התשט״ו, עמ' 156.

3

   ס״ח התשי״ג, עמ' 115; התשנ״ח, עמ' 256; י״פ התשנ״ד, עמ' 2960.