גיליון 6415 עמוד 2 מתאריך 15/05/2012



הודעה

לפי כללי השפיטה (סדרי העבודה של הוועדה לבחירת שופטים), התשמ״ד-984י

לפי סעיף 11ב לכללי השפיטה (סדרי העבודה של הוועדה לבחירת שופטים), התשמ׳׳ד-1984י, מתפרסמים בזה שמות המועמדים שעניינם יידון לפני הוועדה לבחירת שופטים:

לבית הדין האזורי לעבודה ירושלים (1)

עו׳׳ד נעה בן שבת (וגנר)    עו׳׳ד גיל בר טל

עו׳׳ד שרה ברוינר ישרזדה    עו׳׳ד דוד משען הרשמת חופית גרשון-יזרעאלי

לבית הדין האזורי לעבודה תל

הרשמת שרון אלקיים הרשמת חופית גרשון-יזרעאלי עו״ד רנה הירש (בסקר) עו״ד טל מאירסון עו״ד ח׳אולה עאסי

לבית המשפט המחוזי תל אביב

השופטת תמר אברהמי השופט דניאל בארי השופט מרדכי בן-חיים עו״ד שלומית ברנע פרגו השופטת חדוה וינבאום וולצקי השופטת בלהה טולקובסקי השופטת שלומית יעקובוביץ השופטת אביגיל כהן השופט ירון לוי השופטת ניצה מימון שעשוע השופטת ריבה ניב השופטת רחל-בת ערקובי השופט מרדכי פלד השופטת גלית ציגלר השופט יחזקאל קינר השופטת רחל קרלינסיקי השופטת ריקי שמולביץ

לבית המשפט המחוזי ירושלים

השופט משה בר-עם השופט זכריה ימיני השופט אלכסנדר רון השופט ראובן שמיע השופט עודד שחם

לבית משפט מחוזי באר שבע )1(

השופטת אבירה אשקלוני

השופט אחמד אבו פריחה

השופט אריאל חזק

השופטת דרורה בית-אור

השופט יואל עדן

השופט ירון לוי

השופטת ריקי שמולביץ

השופט יעקב פרסקי

לבתי משפט השלום מחוז תל אביב או מרכז )1(

עו״ד אפרת אליאס

עו״ד קרן אזולאי

עו״ד אפרת בוסני

עו״ד חנוך ארליך

הרשם אריה ביטון

עו״ד יגאל בורוכובסקי

עו״ד אביים ברקאי

עו״ד אפרת בר-נתן

עו״ד רבקה גלט

עו״ד אהד גורדון

עו״ד סיגל דומיניץ-סומך

עו״ד ירון קופל גת

עו״ד עופר דרורי

עו״ד אליאנא דניאלי

הרשמת שרון הינדה

עו״ד עדי הדר

עו״ד שמואל הרבסט

עו״ד רנה הירש (בסקר)

עו״ד ירון (אהרוני) חיים

עו״ד אורית וינשטיין

עו״ד חגי לרון

עו״ד יורם ליכטנשטיין

עו״ד אלדד נבו

עו״ד שי (משה) מזרחי

עו״ד רונן פלג

הרשם דן ס עדון

עו״ד פנינה פריצקי

עו״ד עידית פלד

עו״ד דוד קרטיס

עו״ד שרון צנציפר-הלפמן

עו״ד תרצה שחם-קינן

עו״ד איתי רגב

עו״ד נעה תבור

עו״ד איריס שמואלי

עו״ד גלעד משה שטסמן

לבתי המשפט לענייני משפחה במחוז תל אביב )2-1(

עו״ד ליאור ברינגר

הרשמת דורית בונדה

עו״ד הניה הכהן

עו״ד אהוד גרין

עו״ד ורד שביט פינקלשטיי

הרשמת תמר סנונית-פורר

)2-1

לבתי משפט השלום מחוז הדרום )

הרשם יניב בוקר

הרשמת דורית בונדה

עו״ד ליאור ברינגר

עו״ד פנינה בן יוסף

עו״ד רנה הירש (בסקר)

עו״ד יעקב דנינו

עו״ד נעם חת מקוב

עו״ד חגי לרון

עו״ד איתי רגב

עו״ד אורית ליפשיץ

עו״ד ליאת שמיר-הירש

לבתי משפט לתעבורה מחוז תל אביב )1(

עו״ד פנינה בן יוסף

עו״ד אורן בועז

הרשם דן סעדון

עו״ד שרית זוכוביצקי-אורי

עו״ד תרצה שחם-קינן

עו״ד איתי רגב


אביב )2(

עו״ד גיל בר טל הרשמת שגית דרוקר הרשמת קרן כהן עו״ד שי (משה) מזרחי עו״ד רענן קריב

או מרכז )1(

השופטת הדסה אסיף השופטת נאוה בכור השופט חגי ברנר השופטת נעה גרוסמן השופט דורון חסדאי השופט זכריה ימיני השופט יצחק יצחק השופטת ארנה לוי השופט שמואל לנדמן השופטת אסתר נחליאלי חיאט השופטת הדס עובדיה השופטת רונית פינצ׳וק אלט השופטת אושרי פרוסט השופטת דורית קוברסקי השופט מנחם קליין השופטת דניאלה שריזלי השופטת חנה שניצר-זאגא

)2-1(

השופט אברהם טננבוים השופטת אסתר נחליאלי חיאט עו״ד חנה אופק-גנדלר עו״ד דנה בריסמן-גומלסקי


י ק״ת התשמ״ד, ע'מ 2870; התשס״ד, עמ' 882.


ילקוט הפרסומים 6415, כ״ג באייר התשע״ב, 15.5.2012 3948