גיליון 6858 עמוד 2 מתאריך 17/08/2014



עו׳׳ד אפרת בוסני עו׳׳ד אלי ברנד הרשמת הבכירה רנה הירש עו׳׳ד ליאורה וינשטיין עו׳׳ד טל חבקין עו׳׳ד איתן כהן עו׳׳ד אמיר לוקשינסקי-גל עו׳׳ד עמית מיכלס עו׳׳ד ארז נוריאלי עו׳׳ד מרדכי מוטי פירר עו׳׳ד דרור קלייטמן עו׳׳ד דוד קרטיס עו״ד עופר שפירא


הודעה

לפי כללי השפיטה (סדרי העבודה של הוועדה לבחירת שופטים), התשמ״ד-1984

לפי סעיף 11ב לכללי השפיטה (סדרי העבודה של הוועדה לבחירת שופטים), התשמ׳׳ד-1984י, מתפרסמים בזה שמות המועמדים שעניינם יידון לפני הוועדה לבחירת שופטים: לבית הדין הארצי לעבודה (1) עו׳׳ד מיכאל אטלן    עו׳׳ד יוסי כץ

לבית הדין האזורי לעבודה נצרת (1)

עו׳׳ד טל גולן    עו׳׳ד נסרין סוסאן

עו׳׳ד ח׳אולה עאסי לבית הדין האזורי לעבודה תל אביב (1)

עו׳׳ד גיל בר-טל    הרשמת שגית דרוקר

הרשמת אירית הרמל    עו׳׳ד רענן קריב

לבתי משפט השלום מחוזות תל אביב )7-2( והמרכז )7-2( הרשמת הבכירה יפעת אונגר ביטון עו׳׳ד אופיר איל עו׳׳ד שמעון אשואל הרשם אריה ביטון רשם הוצל׳׳פ דניאל הורוביץ הרשמת הבכירה איילת הרץ עו׳׳ד ניר (משה) זנו עו׳׳ד ירון (אהרוני) חיים עו׳׳ד מרדכי (מוטי) לוי עו׳׳ד יהודה ליבליין עו׳׳ד ציפורה משה הרשם הבכיר עדי סומך עו׳׳ד פנינה פריצקי הרשם בכיר בכיר אמיר צ'כנוביץ הרשם עמיעד רט

עו׳׳ד שרונה גינור    רשמת הוצל׳׳פ אפרת הלר

עו׳׳ד ליאורה וינשטיין    עו׳׳ד ירון (אהרוני) חיים

רשם הוצל׳׳פ מוהנד חלאילה    רשמת הוצל׳׳פ תמי יטח

עו׳׳ד סיגלי ת מצא    הרשם הבכיר אפרים צ׳יזיק

עו׳׳ד דוד קרטיס    הרשם עמיעד רט

עו׳׳ד רות שפילברג כהן

לבתי משפט השלום מחוז הדרום (2-0)

עו׳׳ד שמעון אשואל    הרשמת הבכירה רנה הירש

עו׳׳ד ליאורה וינשטיין    עו׳׳ד ניר (משה) זנו

עו׳׳ד ארז נוריאלי    עו׳׳ד מרדכי מוטי פירר

הרשם הבכיר בן שלו לבתי משפט לתעבורה מחוז הדרום (0- 1)

עו׳׳ד בועז אורן    הרשמת הבכירה רנה הירש

עו׳׳ד נועה חקלאי    עו׳׳ד ארז נוריאלי

עו״ד טל פרי

י׳׳ז באב התשע׳׳ד (13 באוגוסט 2014) (חמ 3-1803-ה1)

ציפי לבני

שרת המשפטים

הודעה

לפי כללי השפיטה (סדרי העבודה של הוועדה לבחירת שופטים), התשמ״ד-1984

לפי סעיף 11ב לכללי השפיטה (סדרי העבודה של הוועדה לבחירת שופטים), התשמ׳׳ד-1984י, מתפרסמים בזה שמות המועמדים שעניינם יידון לפני הוועדה לבחירת שופטים:

לבית המשפט המחוזי באר שבע (2)

השופט אחמד אבו פריחה    השופט ישראל פבלו אקסלרד

השופטת אבירה אשקלוני    השופט אריאל חזק

השופטת גי לת שלו

לבתי משפט לתעבורה מחוז ירושלים (1)

עו׳׳ד שרית זוכוביצקי אורי    הרשם הבכיר בן שלו

עו׳׳ד נועה חקלאי    עו׳׳ד דרור שוסהיים

לבתי משפט השלום מחוז חיפה (2-1) עו׳׳ד אופיר איל    עו׳׳ד נסרין אסכנדר מוסא

עו׳׳ד אפרת בוסני    עו׳׳ד רון בן מיור

רשמת הוצל׳׳פ מיכל ברלינר    עו״ד אלי ברנד

רשמת הוצל׳׳פ סיגלית גץ אופיר

1 ק׳׳ת התשמ״ד, עמ' 2370; התשס״ז, עמ' 882.

לבית המשפט המחוזי תל אביב )3( מרכז )3-2( השופטת ת מר אברהמי    השופטת מיכל ברק-נבו

עו׳׳ד דנה בריסקמן גומלנסקי    השופטת נועה גרוסמן

השופטת שירלי דקל-נוה    השופט יחזקאל הראל

השופט דור ון חסדאי    השופטת אביגיל כהן

השופט רח מים כהן    השופט עודד מאור

השופטת אירית מני-גור    השופטת הדסה נאור

השופטת א יריס סורוקר    השופטת דבורה עטר

השופטת מיכל עמית-אניסמן השופט אבי פורג 1


ילקוט הפרסומים 6858, כ״א באב התשע״ד, 17.8.2014 7574

1

ק״ת התשמ״ד, עמ' 2370; התשס׳׳ז, עמ' 882.